Олексій Жмеренецький (Київ)

Системний аналітик, футуролог

Жмеренецький Олексій (м. Київ) – Эксперт з інноваційної політики, футуролог, публіцист. Співзасновник мозкового центру «Foundation for Future» та blockchain платформи для лобіювання AENEAS. Координатор бізнес-клубу «КОЛО», Член Програмного Комітету Київського Міжнародного Економічного Форуму.

Семінар «Як ключові тренди сьогодення змінять наше життя у близькому майбутньому»

Тисячоліттями більшість людей витрачали все своє життя на виконання типових життєвих сценаріїв – отримували професію, шукали сексуального партнера, ростили потомство, боролися за власні житло транспорт, звикали до любимо місцях, відтворювали релігійні або державні ритуали в рамках колективних міфів, няньчили внуків і під кінець організовували свої похорони.

Однак науково-технологічний прогрес, інформаційна революція, кліматичні зміни, глобальна демографія, розвиток інфраструктури та освіти до невпізнання змінили звичний життєвий уклад людини. Більшість за інерцією все ще йдуть розпорядженням батьків, книг і телебачення відтворюючи омертвілі схеми життя минулого, проте в найближчі 10-20 років це стане фізично не прийнятним.

Як зміниться повсякденне життя людини в найближчому майбутньому. Які аспекти життя зникнуть, а які нові виникнуть. Від яких міфів варто позбутися і якими технологіями користуватися для того, щоб вижити в майбутньому.

Транспорт, житло робота, шлюб, розмноження, міграція, дружба, секс, задоволення, реальність, тіло, смерть, свідомість, цінності, релігії, держави – все це радикально змінюється вже сьогодні, а Олексій Жмеренецький допоможе вам розібратися в хитросплетіннях життя людини найближчого майбутнього .

КУПИТИ КВИТОК

ОРГАНІЗАТОР

  • +38 050 284 24 38

  • vbel.com@gmail.com

  • business100.ks.ua

КОНТАКТ

2018-10-25T09:53:22+00:00